Odzież z nadrukiem w kolorze – czy to droga przyjemność?

 

Drukowanie na odzieży to wyjątkowo obszerny temat i można by tutaj wiele opowiadać, jednak nie można powiedzieć o tym, jakoby była to bardzo droga przyjemność. Ceny w zakładach drukarskich jak a3extra.pl nie należą do wygórowanych, a w niektórych przypadkach, przy sporych nakładach zamówienia można drukować koszulki czy inną odzież z nadrukiem za grosze.

 

Drukować można na wszystkim a odzież z nadrukami to tylko namiastka możliwości dzisiejszych technologii drukarskich. Można wybierać wśród najwyższej jakości odzieży z nadrukiem i akcesoriów jak m.in. bluzy, czapki, torby, buty w stylu trampek z tkaniny, spodnie, śpioszki dziecięce, T-shirty i koszulki z dowolnym nadrukiem. Rozmaitość różnych rodzajów druków pozwala sprawić, że odzież z nadrukiem prezentuje się doskonale , a nadruki są trwałe i wytrzymałe na użytkowanie i pranie, przez co często mogą przeżyć tkaninę na której zostały nadrukowane.

 

Opcje drukowania na różnych materiałach nie ograniczają się do tych wykonywanych na materiale bawełnianym, dlatego też możemy wykonać dowolny napis czy grafikę na różnego rodzaju odzieży. Poniżej przykładowa tabela cen wydruków na odzieży wykonywana w kolorze, uzależniona cenowo od wielkości:

 

Odzież nadrukiem w kolorze (z białym poddrukiem)

Przykładowe ceny

Format A5 15,00 PLN/szt.
Format A4 30,00 PLN/szt.
Format A3 50,00 PLN/szt.
Format A2 75,00 PLN/szt.