Moda z sieciówek

Projekty sieci odzieżowych

Kupowanie ubrań w sieciach odzieżowych ma tę zaletę, że są one znacznie tańsze niż stroje szyte na miarę. Zwłaszcza dla osób, które nie potrafią samodzielnie stworzyć swoich kreacji. Ich wadą jest niebezpieczeństwo, że na ulicy możemy spotkać ludzi ubranych w tą samą sukienkę czy bluzkę, jednak o wyjątkowości stylizacji zdecyduje dobór poszczególnych elementów stroju. Przyjrzyjmy się więc, co na sezon jesień-zima 2016/2017 przyszykowały dla nas sieci odzieżowe.

H&M

W tym sezonie szwedzka sieciówka postanowiła odwołać się do folkloru swojego kraju. Dlatego wśród jej ubrań można będzie spotkać hafty i wzory tradycyjne dla Skandynawii. Nie rzadkie będą kontrastujące ze sobą tkaniny, nadruki i oversize. Kolory po, które sięga marka to biel, czerń, czerwień i błękit.

Promod

Promod w tym roku sięgną również po zestawienie bieli z szarościami, ale znajdą się również w jesiennej kolekcji również kolor oliwkowy, bordowy i granatowy. Promoda postawił również na elementy skórzane, więc w sklepach tej marki znajdziemy spódniczki i spodenki z tego materiału.