Jak postępować z makijażem permanentnym.

 

Klientki w Kaliszu coraz częściej decydują się na makijaż permanentny. Jest to nieinwazyjna metoda proponowana przez gabinety kosmetyczne, pozwalająca na korekcję różnych niedoskonałości i zmian skórnych twarzy. Jak twierdzi kosmetyczka z sprawdź , makijaż permanentny jest też idealnym rozwiązaniem dla alergiczek, a także dla kobiet żyjących szybkim trybem życia.

 

 

Nadal nie jesteś przekonana do tego czy warto zrobić makijaż permanentny. Kalisz zorganizował ostatnio ogromną konferencję naukową, gdzie specjaliści przedstawiali procedury makijażu permanentnego:

  • Przed zabiegiem: wspólnie ze specjalistą w Kaliszu wybieramy kolory barwników, które powinny współgrać z naturalnymi rysami twarzy i nie powinny różnić się od naturalnego kolorytu skóry. Zabieg wykonywany jest za pomocą jednorazowej igły, natomiast na skórę jest nakładany wcześniej krem znieczulający.

  • Korekta: aby uzyskać trwały efekt konieczna jest korekta zabiegu po około dwóch tygodniach. Specjalista uzupełni wtedy ostatnie ubytki i niedoskonałości. Potem pigment utrzymuje się na skórze nawet do trzech lat.

  • Po zabiegu: skóra może być lekko zaczerwieniona, albo objawy szybko ustępują. Skóra będzie się złuszczać, dlatego konieczne jest jej odpowiednie nawilżenie. Szczególnie w pierwszym miesiącu po zabiegu należy unikać słońca, solarium czy nadmiernych ćwiczeń.

 

Makijaż permanentny to wygoda na co dzień

 

Jak zapewniają specjaliści procedura wykonania makijażu permanentnego w gabinetach w Kaliszu jest całkowicie bezpieczna.