Jak postępować z makijażem permanentnym.

 

Klientki w Krakowie coraz częściej decydują się na makijaż permanentny. Jest to nieinwazyjna metoda proponowana przez gabinety kosmetyczne, pozwalająca na korekcję różnych niedoskonałości i zmian skórnych twarzy. Jak twierdzi kosmetyczka z http://scmestetic.pl/nasze-uslugi/makijaz-permanentny/ , makijaż permanentny jest też idealnym rozwiązaniem dla alergiczek, a także dla kobiet żyjących szybkim trybem życia.

 

girl-2359121_960_720

 

Nadal nie jesteś przekonana do tego czy warto zrobić makijaż permanentny. Kraków zorganizował ostatnio ogromną konferencję naukową, gdzie specjaliści przedstawiali procedury makijażu permanentnego:

  • Przed zabiegiem: wspólnie ze specjalistą w Krakowie wybieramy kolory barwników, które powinny współgrać z naturalnymi rysami twarzy i nie powinny różnić się od naturalnego kolorytu skóry. Zabieg wykonywany jest za pomocą jednorazowej igły, natomiast na skórę jest nakładany wcześniej krem znieczulający.

  • Korekta: aby uzyskać trwały efekt konieczna jest korekta zabiegu po około dwóch tygodniach. Specjalista uzupełni wtedy ostatnie ubytki i niedoskonałości. Potem pigment utrzymuje się na skórze nawet do trzech lat.

  • Po zabiegu: skóra może być lekko zaczerwieniona, albo objawy szybko ustępują. Skóra będzie się złuszczać, dlatego konieczne jest jej odpowiednie nawilżenie. Szczególnie w pierwszym miesiącu po zabiegu należy unikać słońca, solarium czy nadmiernych ćwiczeń.

 

Makijaż permanentny to wygoda na co dzień, zwłaszcza podczas wakacji

Makijaż permanentny to wygoda na co dzień

 

Jak zapewniają specjaliści procedura wykonania makijażu permanentnego w gabinetach w Krakowie jest całkowicie bezpieczna.